Aljanówka Bieszczady - Komańcza - nocleg, pokoje.

schroniska w Bieszczadach

Młodzieżowe schroniska są alternatywą dla agroturystyka w bieszczadach .Ludzie którzy chcą wybrać się na wycieczkę do ciekawego miejsca, czy też na wakacyjny wypad i szukają taniego miejsca zakwaterowania, w którym warunki są przynajmniej znośne. W schroniskach takowych trzeba przyzwyczaić się do konieczności dzielenia jednej wspólnej łazienki z kilkunastoma osobami, jak i z wieloosobowymi pokojami (czasami może zdarzyć się nawet tak, że będziesz przebywał w pokoju z ludźmi, których nawet nie znasz). Dla młodego człowieka nie są to jednak jakieś duże utrudnienia – liczy się głównie możliwość przeżycia przygody i przebywania ze znajomymi.
Młodzieżowe schroniska to najlepsze miejsce na noclegi w bieszczadach  także jak najbardziej funkcjonują, obecnie jest ich kilka. Każde z nich jest odnowione, wyremontowane i oprócz standardowych, kilkuosobowych pokoi z piętrowymi łóżkami, oferują także pokoje o podwyższonym standardzie dla mniejszej ilości osób. Świetnie zadbane i nowoczesne sanitariaty, podobnie jak kuchnia do dyspozycji przebywających w schronisku gości oraz świetlica – to standard w biszczadzkich schroniskach młodzieżowych. Co najważniejsze, ceny są dalej na tyle atrakcyjne, że żadne ośrodki wypoczynkowe w bieszczadach nie mogłyby ich przebić.
Jeśli cały czas nie masz pomysłu na wakacje zbierz swoich znajomych i przyjeżdżajcie w bieszczady Miejsce w młodzieżowym schronisku zawsze się znajdzie, nie musicie się więc martwić o to, że będziecie musieli nocować pod gołym niebem.

wersja polska deutsch englishAljanówka Bieszczady

Komańcza 333/1
38-543 Komańcza
tel.kom: +48.668667735
e-mail: ajan0@vp.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja